ВиставкиAGROEXPO-2020
Україна м. Кропивницький (КІРОВОГРАД), вул. Перша Виставкова (Мурманська), 8 

Виставковий комплекс «AGROEXPO»

Організатор: ТОВ "Украгроекспо".

У програмі виставки:

1. Експозиції провідних вітчизняних та закордонних виробників сільськогосподарської техніки, насіння, добрив, засобів захисту рослин, зберігання та переробки продукції на відкритих майданчиках та у павільйоні загальною площею

2. Демонстраційні покази техніки в роботі

3. Широка ділова програма

4. Всеукраїнський освітній ярмарок

5. Експозиція племінних тварин та птиці

6. Виставка автомобілів AutoLand

7. Тест-драйви кросоверів та позашляховиків  

8. Народний "Покровський ярмарок"

9. Фестиваль "Вуличної Їжі"

 Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» прийняла участь у даній виставці. Стенд Компанії був  розташований у критому павільйоні. Відвідувачі виставки мали змогу отримати фахову інформацію щодо умов отримання техніки та обладнання на умовах лізингу.


 

 

Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» традиційно прийняла участь у XХХІІ Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2020» на території Національного Комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ)  11-14 серпня ц.р. Експозицію організовано спільно з партнером Компанії ТОВ «Інтехагросервіс», яка представила на стенді зернозбиральний комбайн КЗС-812 «ПАЛЕССЕ GS812»

 

 

Стенд Компанії

 

Зернозбиральний комбайн КЗС-812 «ПАЛЕССЕ GS812»

Робота фахівців Компанії на стенді

 

Виставка «АГРО-2020» — найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.
Особлива увага приділяється: новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям для всіх галузей сільського господарства.

Партнери Національної акціонерної компанії «Украгролізинг», які приймали участь у виставці:

ТОВ Краснянське СП "Агромаш"


ТОВ "Завод Кобзаренка"

 
ТОВ "Завод Кобзаренка"

ПП "Агрореммаш-Спецтехніка"

ТОВ "Агсолко"

ДП "Ливарний завод"


 

5-6 вересня на полях групи компаній «ТАК», що на Тетіївщині, с. Степове, відбулась сьома «Битва Агротитанів», організатором якої виступає Всеукраїнська Аграрна Рада, компанія DYKUN та група компаній «ТАК».

За два дні роботи понад 3000 учасників з усієї України побачили в роботі 150 одиниць техніки. Ще 350 було представлено в межах виставкової площі, де 87 компаній-партнерів презентували свої досягнення. Випробування проходили на 60 га поля на трьох агрофонах різноманітної складності. Сім тематичних зон показали в роботі: плуги, глибокорозпушувачі, сівалки, ротаційні борони, просапні культиватори, котки, обприскувачі, розкидачі, бункери навантажувачі, комбайни, жниварки та зерновози.
Відвідувачі могли знайти спеціальні умови кредитування від фінансових партнерів, сучасні розробки для впровадження систем точного землеробства, інноваційні методи живлення та найновіші гібриди соняшнику і кукурудзи української та іноземної селекції.

Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» також прийняла участь у даному заході у складі співробітників Департаменту технічної політики та філії «Київобллізинг».

Відвідувачам було роздано інформаціно-довідкові матеріали щодо діяльності Компанії та надана фахова консультація щодо передачі техніки на оновлених умовах лізингу.
Була проведена зустріч з представниками найбільшого індійського виробника тракторів «Mahindra» щодо перспектив співробітництва.
Звертаємо увагу на те, що Компанія на сьогоднішній день готова поставити потенційним лізингоодержувачам у стислі терміни будь-яку техніку та обладнання на найвигідніших умовах.

 

Міжнародна агропромислова виставка

«АГРОЕКСПО-2019»

Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» прийняла участь у         Міжнародній агропромисловій виставці «АГРОЕКСПО-2019», яка проходила з  25 по 28 вересня ц.р. на території Інформаційно-виставкового комплексу «Агроекспо», м. Кропивницький.
Організатори виставки: Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Кіровоградська обласна державна адміністрація, Торгово-промислова палата України, Федерація роботодавців України, Асоціація підприємств-виробників техніки та обладнання для АПК «Украгромаш», ВГО «Українська асоціація аграрних інженерів».
У виставці взяли участь 585 компаній-експонентів.
Традиційно під час роботи виставки пройшов ряд семінарів, конференцій, панельних дискусій. Відбулась панельна дискусія Федерації роботодавців України, присвячена зверненню аграріїв та машинобудівників до Президента України зберегти державну програму підтримки сільгоспмашинобудування – у зв’язку з тим, що у проекті бюджету-2020 відсутні кошти на програму часткової компенсації вартості вітчизняної сільгосптехніки.
Експозиція Компанії була представлена в павільйоні корпоративним стендом, а також двома тракторами МТЗ-82.1 та Беларус-1221.2.

Були проведені переговори з представниками провідних вітчизняних заводів-виробників, а саме: АТ «ХТЗ», ПАТ «Ельворті», ТОВ «Завод Кобзаренка», ТОВ «Укравтозапчастина», ТОВ «Лозівські машини», ТОВ «Агромаш-Калина», ТОВ «Краснянське СП «Агромаш» та ін. Було досягнуто домовленість щодо поставок техніки в цьому році та перспективи на наступний рік, обговорено цінову політику на їхню продукцію.

Проведені переговори з представниками індійського виробника тракторів «Mahindra & Mahindra Limited» щодо подальшої співпраці та реалізації їхньої техніки через систему фінансового лізингу.

Також прийнято участь у демонстраційних показах техніки та проведено робочі зустрічі з представниками заводів щодо закупівлі сільськогосподарської техніки.  

Наші партнери :


ТОВ "ТРАНС-АВТО-Д"

ТОВ "Завод Кобзаренка"

ТОВ "Елворті"

Украгролізинг завжди з Вами !

 

 

Участь Компанії у Другому форумі регіонів 

України та Республіки Білорусь


3-4 жовтня 2019 року у м. Житомир відбудеться Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь за участі Президентів обох країн.
Метою форуму є представлення економічного потенціалу регіонів України та Білорусі, а також розбудова нових ініціатив і форм економічного, інвестиційного, науково-технічного та культурного співробітництва на міжрегіональному рівні.
Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» прийме участь у даному заході.
Слід зазначити, що Компанія на реалізацію дії Указу Президента Республіки Білорусь від 24 вересня 2009 р.  № 466, була включена в перелік лізингових компаній – нерезидентів Республіки Білорусь, яким здійснюється компенсація лізингових платежів, затверджений постановою Ради Міністрів РБ від 12.09.2019 р. № 618.
Відвідувачам буде роздано інформаційно-довідкові матеріали щодо діяльності Компанії та надана фахова консультація щодо передачі техніки на умовах лізингу.Немає коментарів:

Дописати коментар