МАЗ

 

 

 ЛІЗИНГ ТЕХНІКИ ТА ОБЛАДНАННЯ

Національна акціонерна компанія "Украгролізинг" продовжує допомагати оновлювати та розширювати парк техніки комунальних підприємств міських рад.

 В травні поточного року здійснено поставку у фінансовий лізинг сміттєвоза з боковим навантаженням ВЛІВ МІНІ Б 12-10 MZ-4371N2 комунальному підприємству Очаківської міської ради "Очаків-Сервіс" (Миколаївска область)

 

 

 

"Сьогодні комунальне підприємство Очаківської міської ради "Очаків-Сервіс" в місті Кременчуг отримало нову техніку - сміттєвоз на базі автомобіля "МАЗ". Спецавтотранспорт придбаний за кошти міського бюджету при підтримці державної акціонерної компанії "Украгролізинг". Тому, не дивлячись на труднощі, пов'язані з викликами сучасності, інфраструктура і матеріально-технічна база нашого суспільства розвивається", - зазначив    19 травня на своїй сторінці у Фейсбук віце-мер міста Очаків Олексій Васьков. 

 

 


 (у публікації використані матеріали сайту http://ochakiv.net )

 

 

В червні цього ж року здійснено поставку у фінансовий лізинг самоскида МАЗ-5550С3-581-000 з установкою УЯР-01 на причепі МАЗ-857100-4012 комунальному підприємству "Благоустрій-Пологи" Запорізької області.


Установка УЯР-01 призначена для механізації ремонту асфальтобетонного покриття дорожнього полотна.


Немає коментарів:

Дописати коментар